Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Ve čtvrtek 25. června se od 10 do 14 hodin v občerstvení Nové místo na cyklostezce Chrudim – Slatiňany koná seminář pro širokou veřejnost....Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 3 dny
Chrudim – Dlouho se zdálo, že nejhorší se městu a okresu vyhne. Starosta František Pilný (ANO 2011) každý večer zveřejňoval s jistou dávkou pýchy...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 6 dnů
Chrudim - Ve vedení MS Chrudimsko došlo k personální změně, když byl namísto odstoupivšího předsedy Pavla Štěpánka do čela místního sdružení dovolen...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Lichnice - Přírodní areál zříceniny hradu Lichnice bývá vyhledáván turisty při plánování pěších výletů s pohledem na Železné hory. Letní nabidka...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 hodiny
Chrudim/Hodinín - Silná bouřka se v noci na středu 8. července přehnala přes Českou republiku a tedy i Pardubický kraj. Hasiči zasahovali za...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrudim - Náhlá a nečekaná změna počasí způsobila na silnicích řadu komplikací. Během krátké chvíle pokryl sníh na mnoha místech do té doby...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Chrudim/Včelákov/Borová - V sobotu ráno celý Pardubický kraj zasáhl pás oblačnosti se srážkami. Pás přecházel celý den naše území od severozápadu k...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - Neviděli jste belgického ovčáka? S touto otázkou objíždí Chrudimsko i Pardubicko chovatel Stanislav Vodička. Jeho čtyřnohý přítel se...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Od počátku dubna probíhala i na Chrudimsku celorepubliková dopravně - preventivní akce s názvem „Zebra se za tebe nerozhlédne“. Byli...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Epidemie příušnic má znovu vzrůstající tendenci. Vyplývá to ze statistiky hygieniků v Pardubickém kraji. Nejhorší situace je přitom na...Celý článek »