Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 2 týdny 3 hodiny
  Třemošnice – Sobotní výlet by mohl mít zajímavý cíl. Na nádvoří zříceniny hradu Lichnice se v sobotu 25. července představí pochoutky od...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Třemošnice – V sobotu 6. června se na zřícenině hradu Lichnice koná praktická přednáška na téma bylinky rostoucí v blízkém okolí. Začátek...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Třemošnice/Seč – Naše rekreační destinace zažijí o prvním únorovém víkendu 1. a 2. února oživení. Zimní dny a s nimi hlavně mrazivou vodu si...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim - Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihou s leteckými fotografiemi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Třemošnice - Se skupinou historického šermu,  která si říká Páni z Lichtenburka,  se v sobotu 25. a v neděli 26. srpna...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Třemošnice - Nejen krásné panorama Železných hor a unikátní prostředí hradu Lichnice láká k návštěvě v každém ročním období. Léto dává...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Třemošnice - V sobotu 14. července se na nádvoří hradu Lichnice koná festivalová přehlídka folkových skupin.  Přírodní prostředí je...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Třemošnice - V pátek 29. června v 16 hodin se můžete těšit na lidové písně spojené s oslavou staročeských letnic a koláčových svátků, pokud...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Třemošnice - Celý leden a únor 2018 máte šanci hlasovat v anketě: „Nejoblíbenější rozhledna ČR". Do finálové části této ankety se z každého kraje...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Třemošnice/Lichnice - V sobotu 19. srpna si na 14. hodinu odpolední dala všechna strašidla a strašidýlka z okolí sraz na zřícenině hradu...Celý článek »