Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 19 týdnů 5 dnů
Aktuálně.cz - Finančníci z PPF se rozhodli sponzorovat Univerzitu Karlovu a hned se vynořily obavy, koho dalšího si chce Petr Kellner zavázat. V...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Svobodné fórum - Prezident Miloš Zeman prohlásil, že nová Hedvábná stezka je nejvíce fascinujícím projektem v novodobých dějinách a přirovnal ji...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Respekt - Publikujeme rozšířenou verzi textu policisty R. H., který zasahoval na demonstracích během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Tibetania.sk - V posledných mesiacoch (prvý raz ma na to upozornili v januári) sa na slovenských a českých „alternatívnych“ serveroch objavil...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Nejen “pražská kavárna” ale i soudná venkovská knajpa dokáže rozeznat, jakým směrem nás hradní pán tlačí. A protože se mi to nelíbí, klonit se až k...Celý článek »
vydáno před 4 roky 11 týdnů
Pardubice - Nepříjemné překvapení čekalo na dovozce, který si v Číně objednal sušený česnek. Artikl souhlasil bohužel však jen podle dokladů. V...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice/Česká Třebová - V těchto dnech pardubičtí celníci dokončili na překladišti v České Třebové kontrolu kontejnerů směřujících z Číny do zemí...Celý článek »