Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Seniory má velká část veřejnosti zažité jako věčně nespokojené, brblající a na nemoci si stěžující nudné patrony. Chrudimské noviny se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Dalšího vypečeného tatínka vyhmátli místní policisté. Snad vinou špatných životních osudů, snad laxností a nezájmem o vlastní děti. Ať už...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Bydlení Na Rozhledně má svá pozitiva i mnohá negativa. Vzhledem k historickému vývoji zdejší zástavby, obývá zdejší domy jak velké množství...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – Prezidentské volby skončily tak, jak skončily. Jejich průběh však znovu ukázal na mnohdy nesmyslné tvoření volebních okrsků, které...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Ve středu zahájila komisařka ze zdejší kriminální služby trestní stíhání šestatřicetileté ženy, která je podezřelá ze spáchání přečinu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Centrum sociálních služeb a pomoci (CSSP) přijde o jeden ze svých „pečovánků“. Vlastníkem všech domů s pečovatelskou službou je samotné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim – Senioři mají ve městě od letoška možnost cestovat městskou hromadnou dopravou zdarma. Podmínkou je dosažení minimálně sedmdesáti let a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Názory, podle nichž se zdá, že české soudnictví nepatří k těm nejrychlejším, ve společnosti převažují. Jednoho rozsudku, jehož vynesení...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - Přístupnost místních kulturních stánků není pro seniory a handicapované spoluobčany zrovna nejlepší. Především důchodci, kteří disponují...Celý článek »