Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 20°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Hlinsko - Od středy se zdejší policie potýká s další krádeží, ke které tentokrát došlo na pracovišti jisté nejmenované firmy. Jednomu z ...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Astrolife.cz - Je 30. dubna a na kopcích i kolem měst a vesnic se rozhoří ohně; nastane večer čarodějnic. Kdo se trochu zajímá o tradice Keltů ví, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Praha - Bývalý ředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák, který je spojován s netransparentním hospodařením podniku, v neděli v ČT zveřejnil...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Praha - Kandidátkou lidovců na post příští hlavy státu se ve čtvrtek oficiálně stala europoslankyně Zuzana Roithová. Kandidaturu oznámila na tiskové...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Ministr spravedlnosti a místopředseda ODS Jiří Pospíšil se ve čtvrtek od svých stranických kolegů z grémia, nejužšího stranického vedení...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Zatímco Spojené státy se stanou do 18 let energeticky soběstačné díky využívání alternativních zdrojů energií a vlastním zásobám ropy, Evropa...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Hackerům z hnutí Anonymous se podařilo zablokovat webové stránky vlád, hudebních vydavatelství i ochránců autorských práv. Tentokrát se ale...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Praha - Udělení prezidentské milosti pro někdejší šéfku Metropolitní univerzity Annu Benešovou, která byla odsouzena za korupci, nebylo pro...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Praha - První místopředseda Senátu Přemysl Sobotka měl před časem na VŠE na Politologickém klubu debatu se studenty a přišly na něj horké chvilky....Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Praha - Kamióny, které uvízly v čerstvě napadaném sněhu, zastavily provoz na českých a moravských silnicích. Kalamitu vyhlásili na Svitavsku,...Celý článek »