Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 20°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 5 týdnů 11 hodin
Heřmanův Městec – V sobotu 15. srpna byla v Galerii Dvojdomek otevřena výstava tvorby heřmanoměsteckého výtvarníka Libora Krejcara. V ...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 10 hodin
Heřmanův Městec – Galerie Dvojdomek pořádá výstavu fotografií Alžběty Kopecké. Výstava je otevřena ve středu a v pátek od 14 do 17 hodin, o víkendu...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 10 hodin
Heřmanův Městec – Dříve avizovaná a zrušená beseda se světoznámým fotografem Robertem Vanem dostala nový termín. Uskuteční se v pátek 26. června v...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 10 hodin
Heřmanův Městec – Galerie Dvojdomek otevře v sobotu 29. února výstavu fotografií Roberta Vano a Evy Pilarové. Autor bude osobně přítomen na...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 8 hodin
Heřmanův Městec – Výstavu kreseb a olejomaleb heřmanoměsteckého malíře Ladislava Vlacha můžete zhlédnout až do 23. února v Galerii Dvojdomek....Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 2 dny
Heřmanův Městec – Výstava Židovské tradice a zvyky v Galerii Dvojdomek bude otevřena až do 26. ledna. Expozice je zpřístupněna v tyto dny:...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Heřmanův Městec – Vánoční stromy jsou rozsvíceny, nastává období výstav betlémů. Přesně takovou expozici můžete navštívit v Galerii...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 1 den
Heřmanův Městec - Výstava Poštovního muzea v Praze představí v Galerii Dvojdomek od soboty 19. října Adolfa Borna jako autora návrhů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Heřmanův Městec - Od pátku 12. července až do 11. srpna si v Galerii Dvojdomek prohlédnete výstavu trampského mobilního muzea. Výstava...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Nasavrky - Letní výstava děl významných výtvarníků Nasavrcká paleta se i letos koná ve výstavních prostorách zámku. Po celé prázdniny až do 1. září...Celý článek »