Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - V sobotu 20. srpna zveme všechny bikery a bikerky do Chrudimi. Hlavním organizátorem závodu je MTBC Manitou Chrudim Sokol Chrudim a MTBC I-...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim - Poté, co minulý víkend obsadili centrum města příznivci rychlých aut, zdemolovaných plotů a děravých okresních silniček, chystá se nyní na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Takzvanou „spanilou jízdu“ několikahlavého stáda motorkářů nešlo v sobotu přehlédnout. Vyznavači jedné stopy se přihnali od Slatiňan,...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 2 dny
Chrudim – O havarijním stavu zdi, která navazuje v horní části na Široké schody, nemůže být sporu. Před rokem nechalo město provést sondáž, aby bylo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Sobotní dopravní omezení a uzavírky, které s sebou přinesl další ročník cyklistické soutěže Kolo pro život Manitou Železné hory, pořádně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Ze soboty 28. července na neděli 29. července měli někteří obyvatelé města o nedobrovolnou „zábavu“ postaráno. Po zdejších silnicích se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – O plánované opravě opěrné zdi, která lemuje vrchní část Širokých schodů, Chrudimské noviny již informace přinesly. Samotná zeď patří městu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim- V loňském roce nechala radnice opravit opěrnou zeď u koryta řeky Chrudimsky v Široké ulici. Cihly se tu postupně hroutily do řeky a hrozilo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim - Týden po závodu rallye bude na chrudimském náměstí znovu živo. Po autech se tam prožene velká řada cyklistů, která se bude podílet na...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice/Chrudim - Na úvod týdne proběhla napříč celým krajem dopravně bezpečnostní akce, do které se zapojily téměř tři desítky policistů.Celý článek »