Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 45 týdnů 3 dny
Chrudim - Lávka pro pěší, jež spojuje Úzkou ulici s protilehlým nábřežím Kateřinského předměstí, by mohla svému účelu opět sloužit na podzim...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 5 dnů
Chrudim – O tom, že lávky přes Chrudimku na území města nejsou v nejlepším stavu, Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Poté, co například v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Na podzim bude město žít nejen volbami do Senátu Parlamentu České republiky. Daleko bezprostřednější vliv na chod životů Chrudimáků totiž...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Stále větší počet lidí si uvědomuje, jak odpad – především ten plastový, doslova zamořuje životní prostředí. Některé studie tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - Na zdánlivě nesmyslnou dopravní značku si už delší dobu stěžují někteří cyklisté. V Radoušově ulici nelze totiž přehlédnout tabulku, která...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Chrudim - Park Střelnice bude od prvního července opět přístupný po staré trase kolem Červené kapličky. Na místě zničené lávky se teď totiž objevila...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim - Slepá ulička přímo v chrudimském centru, kde se od nepaměti říká "V prdeli", připomínala řadu let scenérii nepodobnou těm z válečných...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - V pondělí před 10. hodinou anonym upozornil strážníky, že přímo před prodejnou v Radoušově ulici stojí modrý opel. Hlídka na...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim - Ihned po skončení staročeské pouti v centru města bude v pondělí 13. srpna uzavřena pro veřejnost lávka pro pěší a cyklisty vedoucí přes...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Prostor mezi Radoušovkou a místem zvaným Chrudimáky V Prdeli dostane konečně smysluplné využití a promění nehostinný oprýskaný pravobřežní ráz...Celý článek »