Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 5 let 39 týdnů
Kdosi si prostřednictvím městského webu stěžoval, že je mu v sedmadvacetistupňové vodě v krytém plaveckém bazénu zima a že se v pardubickém...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 1 den
Chrudim - „Skejťáci“ zajásali, když město ohlásilo ne rekonstrukci, ale rovnou výstavbu celého nového skateparku. Areál vyroste pár kroků od zdejšího...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nestává se příliš často, aby se městští zastupitelé scházeli co měsíc. Začátek letošního roku je však výjimkou. Snad je vino několikrát...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 3 dny
Chrudim – Návrh městského rozpočtu na rok 2019 začátkem listopadu schválila rada ještě ve svém starém složení. Jednat o něm však budou městští...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Změna způsobu, jakým se v centru města platí za parkování, přinesla mnohá pozitiva. Město sice po několika týdnech zrušilo možnost hradit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Sportovním areálům městští zastupitelé na svém posledním jednání kývli na rozpočtovou změnu. Původně chtěl Luděk Marousek, šéf sportovišť,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – O úpravách v areálu krytého bazénu Chrudimské noviny již informovaly. Modernizací projdou skříňky, sauna by měla být rozšířena o wellness...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Městští zastupitelé, kteří se sejdou ke svému jednání v pondělí 20. března, budou mít na svém jednání celou řadu zajímavých bodů. Jedním z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim - „Včera bylo pozdě,“ tak obvykle reagují oslovení návštěvníci krytého bazénu na informaci, že se Sportovní areály Města Chrudim po letech...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Trhy a jarmarky, jež pořádá město na Resselově náměstí, připomínají často mnoho variací na stále stejné téma. Problematice se Chrudimské...Celý článek »