Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Dnes těsně po jedné hodině ráno přijali strážníci oznámení o partičce mladíků, která se údajně bavila házením nákupních košů z ...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Dny se zkracují a temných hodinek přibývá. Negativní vliv má období narůstajícího šera nejen na děti školou povinné, ale také třeba na...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 5 dnů
Chrudim - ve dnech 21. října až 30. října provede VS Chrudim částečnou uzávěru Břetislavovy ulice, a to z důvodu zjištění zdroje vody, která vniká do...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 3 dny
Chrudim – Starosta města František Pilný (ANO 2011) se rozhodl vytáhnout do boje proti společnosti Vodovody a kanalizace. Vzájemnou animozitu mezi...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Chrudim – Problematika péče o zeleň je téma, které u obyvatel města rezonuje neobyčejně silně. Jedna část veřejnosti touží po co nejrychlejším...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Chrudim – Zrekonstruovaný, opravený a vyšperkovaný park Střelnice Chrudimáky okouzlil. Místo, které dříve připomínalo spíše zanedbanou džungli a z...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 14 hodin
Vážení občané Města Chrudim.Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 14 hodin
Chrudim – Po letech ostentativního nezájmu a ignorace výsledků projednávání Desatera problémů města, mohou si plátci daní ze psa na území města...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Na louce u OC Tesco se opět objevil cirkus. Tentokrát jde o zaručeně originální Cirkus Berousek. Mnozí si jeho jméno spojí s oblíbeným...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 5 dnů
Chrudim – O tom, že celá Česká republika se pomalu posouvá do jiného klimatického prostoru, není asi sporu. Přestože údajně spadne stále stejné...Celý článek »