Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim - Přestože na speciální nádoby určené pro bioodpad, vlastní kompostárnu nebo kontejnery na použité tuky mohou Chrudimáci prozatím zapomenout...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudim – Po pouti nebývá centrum města právě v nejlepším pořádku. Není proto divu, že pracovníci technických služeb nastupují co nejdříve, aby do...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 14 hodin
Chrudim – Po zvolení nových politických subjektů do vedení města, dalo se očekávat zemětřesení v nejrůznějších dozorčích radách společností, jež...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim - Hned dvě rozpočtová opatření k rozpočtu města na rok 2018 projednávali začátkem června zdejší radní. Podle jejich návrhu by se příjmová i...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Před dvěma lety se vedení města z řad politiků i úředníků dušovalo, že prohrabovat obsah popelnice rozhodně nikdy nebude. Opak je však nyní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Zdravé město a jeho manažerka Šárka Trunečková slaví úspěch. Jinak, než důslednou a smysluplnou osvětou si nelze vysvětlit, že Chrudimáci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – Najít parkovací místo kdekoliv na parkovištích v úřední den, je v podstatě zbytečná snaha. Všechna bývají bez výjimky obsazená. Nejinak...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Město se stále více snaží vcházet vstříc všem těm, kdo uvažují nejen ekologicky, ale také ekonomicky. V ulicích lze proto nalézt speciální...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Začátkem měsíce října se sešla rada města v samotném srdci království Zdeňka Koláře, tedy v areálu technických služeb a na svém programu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Nepořádek ve městě prý nejen že nemizí, ale dokonce se rozrůstá. Na tuto skutečnost upozorňuje radnici Michal Fait, jemuž se nelíbí...Celý článek »