Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 45 týdnů 2 hodiny
Chrudim – Někteří členové komisí rady města evidentně tápou, proč vlastně zasedají v těchto poradních orgánech zdejších politiků. Na svém premiérovém...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Zdar a sílu Ivánku a Pavle.Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Výběr kandidátů navržených letos na udělení ceny Osobnost města Chrudim 2013 provázela řada nejasností a sporů. Komise, které zpracovávají...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim - Článek v Chrudimských novinách, který se věnuje úternímu jednání zástupců MaChru a představitelů vedení města, vyvolal odezvu od...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Diskuze o budoucnosti bývalého letního kina přilákala do chrudimského Spolkového domu necelých čtyřicet lidí. Většinu z nich...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 hodiny
Chrudim – Výročí konce vlády jedné strany se blíží. Již téměř třicet let v naší zemi vládne demokracie, jakkoli stále trpí mnoha dětskými nemocemi....Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Chrudim/Slatiňany – Nejnovější výtvor neznámých „umělců“, kteří už stihli poškodit část omítky na rekonstruovaném slatiňanském zámku, vyprovokoval...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 5 dnů
Chrudim – Muzeum barokních soch a jeho koncepce jsou v poslední době častým předmětem diskusí. Zapojují se do nich jak odborníci, tak naprostí laici...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Chrudim - Dětské pěvecké sbory ZUŠ Chrudim (Květinky a Fiori Cantanti) zaznamenaly v letošním roce velké úspěchy. Již v měsíci květnu se s ...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 6 dnů
Chrudim – Osud areálu letního kina za budovou Muzea obyvatele města, překvapivě, příliš nezajímá.Celý článek »