Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 15. listopadu v 17 hodin se otevře v Regionálním muzeu výstava s ukázkou historických vánočních ozdob. Vánoční...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Regionální muzeum Chrudim zřizuje Pardubický kraj a ten také posílá největší „balík“ peněz na jeho provoz. Celkem kraj posílá ředitelce...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Aprílové počasí se nám prohání za okny a mně nezbývá, než pokusit se vydolovat z tajných zdrojů něco málo k potenciálnímu programu na tento...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim - V Regionálním muzeu právě probíhá zajímavá expozice nazvaná Od košilky k rubáši aneb Narození a smrt v české lidové kultuře. Muzeum z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim - Do domoviny posledního dosud žijícího divokého koně zve výstava Regionálního muzea nazvaná - Gobi, legend a mýtů zbavená. Vernisáž výstavy...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - V prostorách Regionálního muzea budou v sobotu 28. března probíhat tři různé dílny se zaměřením na jarní dekorace. Pokud se...Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim - V přednáškovém sále na hlavní budově Regionálního muzea pokračuje v úterý 21. října v 17 hodin podzimní cyklus...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Chrudim - Chrudimský fotograf Rudolf Vařejka představí ve čtvrtek 9. října v 17 hodin výstavu autorských fotografií s převážně ornitologickou...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 25. září v 17 hodin vás provede PhDr. Jan Musil výstavou Orel na svých perutích se vznese, která se v Regionálním muzeu...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Pardubice - Východočeská galerie v Pardubicích zve na výstavu nejznámějšího českého krajináře Antonína Slavíčka. Slavnostní zahájení výstavy je...Celý článek »