Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 6 let 28 týdnů
Pardubice - Před časem jsme přinesli zprávu o mladé hudebnici, které měl neznámý zloděj ukrást v hromadné městské dopravě drahý klarinet....Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Pardubice - Neznámý zloděj kolem třetí hodiny odpolední v trolejbusu na trase z Pardubiček - do Polabin nepozorovaně odmontoval čtečku jízdenek...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim – Velký ohlas a mnohdy i ťukání na čelo způsobila zpráva Chrudimských novin o možném využití trolejbusů pro dopravu mezi Pardubicemi a druhým...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Chrudim – Počet těch, u nichž se podařilo odhalit nákazu virem „čínské chřipky“, pomalu roste a Pardubický kraj se rozhodně neřadí mezi ty, kde jich...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Pardubice – V neděli 15. prosince se na území celého Pardubického kraje změní jízdní řády na železnici. Pardubický kraj však zajišťuje...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 5 dnů
Pardubice - Počátkem července zveřejnilo město anketu, v níž se ptalo obyvatel Pardubic, jak dál postupovat při plánované opravě Zelené brány. Po...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Pardubice - Město stojí před rozhodnutím, jakou cestou se vydat při opravě Zelené brány. Plášť věže, která je významnou renesanční památkou a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Pardubice - V minulém týdnu začala další etapa budování náhrdelníku Chrudimky (úsek 66), projektu, který má na nábřeží řeky vrátit veřejný život a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice - Město zpřísní podmínky výdeje parkovacích karet pro zóny placeného stání. Jejich cena 1200 korun ročně zůstane stejná, nebudou však...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – Na poměrně velké nepříjemnosti by se měli připravit všichni ti, kdo do nedalekých Pardubic ještě cestují vlakem. Na obzoru je kompletní...Celý článek »