Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Heřmanův Městec – Dříve avizovaná a zrušená beseda se světoznámým fotografem Robertem Vanem dostala nový termín. Uskuteční se v pátek 26. června v...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Heřmanův Městec – Galerie Dvojdomek otevře v sobotu 29. února výstavu fotografií Roberta Vano a Evy Pilarové. Autor bude osobně přítomen na...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 2 hodiny
Heřmanův Městec – Výstava Židovské tradice a zvyky v Galerii Dvojdomek bude otevřena až do 26. ledna. Expozice je zpřístupněna v tyto dny:...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 1 hodina
Heřmanův Městec – Vánoční stromy jsou rozsvíceny, nastává období výstav betlémů. Přesně takovou expozici můžete navštívit v Galerii...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 6 dnů
Heřmanův Městec - Výstava Poštovního muzea v Praze představí v Galerii Dvojdomek od soboty 19. října Adolfa Borna jako autora návrhů...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Heřmanův Městec - V Galerii Dvojdomek bude v pátek 16. srpna v 18 hodin zahájena výstava, která představí umělecká díla čtyř generací...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Heřmanův Městec - Od pátku 12. července až do 11. srpna si v Galerii Dvojdomek prohlédnete výstavu trampského mobilního muzea. Výstava...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Heřmanův Městec - V galerii Dvojdomek bude v pátek 7. června v 18 hodin otevřena výstava fotografií Štěpána Bartoše, které zachycují...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Heřmanův Městec - Brána do Podsvětí je umělecký projekt kurátorky Susanny Wagner Horvatovičové ve spolupráci s Galerií Bibliothè v Římě, s Galerií...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Heřmanův Městec - V Galerii Dvojdomek bude od soboty 12. ledna k vidění neobvyklá výstava z tvorby Adolfa Lachmana, která si pohrává s...Celý článek »