Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – Slavných rodáků a osobností těsně spjatých s historií města lze jmenovat opravdu hodně. Vedení radnice na ně myslí, a pravidelně proto...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Chrudim – Zbrusu nové přednádraží se pomalu rýsuje a už teď začíná být jasné, že zde řidiči přijdou o tolik potřebná parkovací místa. Jak zapůsobí...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Chrudim - Počátkem října vypukla dlouho očekávaná stavba terminálu veřejné dopravy v Chrudimi. Ulice Čs. armády se v prostoru přednádraží...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim - S počátkem října započne významná a dlouho očekávaná stavba terminálu veřejné dopravy v Chrudimi, 1. října dojde k oficiálnímu předání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Chrudim – Projekt připravované revitalizace přednádraží, takzvaný „terminál veřejné dopravy“ má prý do ideálu daleko. Po dokončení stavby dokonce...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Terminál veřejné dopravy před vlakovým nádražím se má začít stavět v příštím roce a dokončen nejspíše bude o rok později. Peníze na jeho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Na zdejší radnici mohou politici a úředníci otevírat šampaňské. Řídící výbor ITI Hradecko – pardubické aglomerace totiž schválil další z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Výstavba nového dopravního terminálu bude pro obyvatele města znamenat celou řadu dopravních omezení. Stavbu radnice rozdělí na čtyři etapy...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Zdejší radnice se v těchto dnech poněkud přiblížila vytoužené revitalizaci prostoru před hlavním vlakovým nádražím. Peníze na tuto akci,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Setkání v rámci desatera problémů města skončilo téměř před týdnem, ale jeho závěry stále ještě nejsou veřejné. Přes nejrůznější kuloáry a...Celý článek »