Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Forum24 - Babišova koncentrovaná moc mění také duši české krajiny. A to nemám na mysli jen nekonečné žluté lány, jakési novodobé zcelování celin. Ta...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – S velkou slávou oznámilo vedení Chrudimské besedy, že sice nemusí, ale přistupuje k elektronické evidenci tržeb (EET). Už od počátku se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Český rozhlas - Pivo bez účtenky, členské příspěvky a komorní atmosféra. Tak ve zkratce vypadají tzv. klubové pivnice, které na vesnicích i ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Echo24 - Od prvního března začíná druhé kolo zavádění EET, které po hospodách zasáhne maloobchod. Proto se stalo událostí posledních dnů a týdnů...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Forum24 - „Z 98 procent si zákazníci účtenky neberou, jejich názory jsou většinou razantní a vyhraněné, mnohdy nepublikovatelné,“ říká v rozhovoru...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Svobodné fórum - Státy s registračními pokladnami nebo EET? Festival paradoxů: stínová ekonomika se zvyšuje, Chorvatsko s EET je druhé...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Plzeňský deník - Provozuje penzion a Bezejmennou čajovnu nedaleko zámku Kozel ve Štáhlavicích na Plzeňsku. Ivo Hucl, který je nejen na západě Čech...Celý článek »