Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Přechod na nový systém vydávání občanských průkazů a cestovních pasů v oddělení dokladů a evidence obyvatel městského úřadu znamená pro...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudim – Vláda České republiky opět přistoupila k dalšímu nepopulárnímu kroku. Krom omezení základních a ústavou daných práv na volný pohyb a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Komise rady města jsou instituce, které v minulých dobách fungovaly spíše v symbolické rovině. Chrudimské noviny tomuto tématu věnovaly...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Čas od času se přihodí nepříjemná událost, která podstatným způsobem zkomplikuje životy všech těch, kdo potřebují služby úředníků města...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny informovaly, město mělo v plánu podstatně modernizovat způsob, kterým občanům sděluje znění nových vyhlášek,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Opakovaný triumf je vždy příjemný. Jeden takový si teď může připsat místní městský úřad. Již v roce 2016 se radnice umístila na prvním...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – Jakékoliv zdržení při vyřizování nezbytných záležitostí v budově Městského úřadu Chrudim nesou jeho návštěvníci s nelibostí. Pořádný zmatek...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny uvedly, některé z komisí rady města se nescházejí buď vůbec, nebo tak zřídka, že jsou „zralé“ na zrušení....Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Radnice, městské úřady a magistráty spojuje jako červená nit jeden zvyk. Úředníci jen neradi zveřejňují, kolik za svou práci berou peněz....Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – V Chrudimi byla přestěhována zkušební místnost ze Široké ulice do budovy městského úřadu. Od 7. listopadu jsou žadatelé o...Celý článek »