Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 37 týdnů 3 dny
Chrudim – Za třicet let se dá stihnout mnohé. Založit rodinu, mít děti, procestovat svět, vystudovat dvě vysoké školy. Možná i tři. Přečíst knihy...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 4 dny
Chrudim - V sobotu 16. listopadu v 15 hodin se mohou v Kostele Nanebevzetí Panny Marie příznivci vokálního souboru „Nestejskáme si“...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Četné dotazy čtenářů „Chrudimské trilogie“ na to, co bude dál, mne nutí prozradit svůj nový záměr s vědomím, že slibované dílo občas nemusí splnit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – Vítejte v novém roce, milí čtenáři těchto tipů. Mnozí z nás vybírají své dovolené spolu s dětmi, které mají prázdniny, respektive...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
V sobotu, 5. ledna 2019 od 15 hodin se uskuteční v kavárně Atrium a v Galerii ART Chrudim na Resselově náměstí křest nejnovější knihy Jana Stejskala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim - V sobotu 15. prosince sehraje Loutkářský spolek Kacafírek představení s názvem Pohádky a pověsti o Kacafírkovi. Tři humorné příběhy z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Seniory má velká část veřejnosti zažité jako věčně nespokojené, brblající a na nemoci si stěžující nudné patrony. Chrudimské noviny se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chrudim – Většina Chrudimáků tuší, že u Ploché dráhy stojí už nějaký ten rok budova hospicu. Pravidelní čtenáři Chrudimských novin navíc vědí, co se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Hradec Králové/Škrovád - Výstavu obrazů malíře Jaroslava Korečka v Centru celoživotního vzdělávání v Hradci Králové zahájí ve středu 4....Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim - Ve Spolkovém domě se koná ve čtvrtek 24. listopadu v 16 hodin zahajovací koncert pro seniory, který je uspořádám k prvnímu výročí...Celý článek »