Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 4 týdny 9 hodin
Předhradí – Rychmburské rezonance, hudební festival inspirovaný atmosférou hradu Rychmburk, jeho předhradím a obyvatelstvem, dospěl k dalšímu ročníku...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Předhradí - V neděli v 23.01 hodin vyjížděli profesionální hasiči z Hlinska na silnici z Předhradí do Lažan. Důvodem byla havárie...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - V sobotu odpoledne vyrážely hasičské vozy do Předhradí, kde měl hořet lis na slámu. Na místě se sjely jednotky hasičů z Hlinska...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Předhradí - Skutečští policisté se zabývají krádeží věcí, které ve zmiňované obci zmizely z osobního auta. Zloděj zřejmě využil rachotu motorové pily...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Předhradí/Chrudim/Hrochův Týnec - Dopravní policie se obrací na svědky nehod, k nimž došlo na zmiňovaných místech, aby se jim přihlásili a...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Předhradí - Do České republiky byly v těchto dnech navráceny z Německa dvě dřevěné barokní sochy andělů, které byly v 90. letech ukradeny v místním...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim/Sobětuchy/Předhradí - Dopravní policie se obrací na svědky nehod, k nimž došlo v uplynulých dnech na silnicích Chrudimska, s žádostí o...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Krouna/Předhradí/Luže - Ke dvěma závažným dopravním nehodám sem vyráželi dopravní policisté. Svůj podíl na nich měla nejenom mokrá silnice, ale i...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Předhradí - V sobotu krátce po 13. hodině došlo v Předhradí  na tamní křižovatce k dopravní nehodě. Řidička, která nehodu zavinila, se snažila z...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Chrudim - V úterý dopoledne přijali strážníci oznámení od pracovnice prodejny Billa, že tam mají chycenou zlodějku zboží. Zlodějka z Předhradí se...Celý článek »