Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 7 let 38 týdnů
Brusel/Pardubice - Hejtman Radko Martínek (ČSSD) otevřel v pátek 1. června nové sídlo Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu. Slouží k...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Pardubickému kraji byla v lednu poskytnuta ministerstvem vnitra dotace ve výši 4 064 000 korun na výdaje jednotek sboru dobrovolných...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Pardubice/Chrudim - Hejtman Radko Martínek (ČSSD) absolvoval v úterý pracovní cestu za prvními občánky Pardubického kraje. Jako první obdaroval...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - V neděli 8. ledna vstoupí v platnost mimořádné změny autobusových jízdních řádů na Chrudimsku a Pardubicku. Na Orlickoústecku a Svitavsku...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - Policie ČR vyslechne v tomto týdnu hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka a jeho náměstka Jana Tichého (oba ČSSD) kvůli tajným...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Odboráři diskutovali s vedením Pardubického kraje o financování sociálních služeb, odměňování pracovníků ve zdravotnictví a...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj bude muset zasanovat velkou finanční injekcí chod svých nemocnic, aby se neocitly na pokraji bankrotu. Dohromady do nich...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Pardubice - Koordinační a řídící skupina nemocnic Pardubického kraje včera jednala celý den o společné cestě pěti krajských nemocnic poskytujících...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Pardubice - Ocenění za péči o válečné hroby  a pietní místa převzali v úterý na hejtmanství zástupci sedmi obcí Pardubického kraje....Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Středa byla pro České dráhy v Pardubickém kraji výjimečná, neboť se v Pardubicích křtily dvě moderní vlakové soupravy ...Celý článek »