Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 2 roky 6 dnů
Staré Hradiště - Nechte se pozvat na 6. ročník Kunětického vinobraní, které se uskuteční v sobotu 15. září v podhradí a přímo v areálu hradu. Od...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Kunětická hora - Unikátní běžecká pětidílná akce Běžíme na hrad, propojující regulérní běžecký krosový seriál s aktivitami pro celé rodiny s...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Staré Hradiště/Kunětická hora - Tradiční rozlučku s letními prázdninami zažijete na Státním hradě Kunětická hora. V neděli 23. srpna v 10...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Kunětická hora - Už 11. ročník festivalu České hrady.cz pokračuje v pátek 24. a v sobotu 25. července na nedaleké Kunětické hoře....Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Kunětická hora - V neděli 19. července si na známém hradě formou dialogu dvou historických postav připomeneme skutečnou událost z 22. července...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Kunětická hora - Pravidelná letní scéna Východočeského divadla Pardubice uvádí v pátek 30. května,v sobotu 31. května a v neděli 1. června na rondelu...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Kunětická hora - V pátek 26. a v sobotu 27. července bude v amfiteátru pod Kunětickou horou probíhat hudební festival...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Ráby - Janu Pokornému známému z televizní reality show „Farmář hledá ženu“ shořel srub. Farma, kterou pod Kunětickou horou obhospodařoval,...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Kunětická hora/Pardubice - Na tísňové lince operačního střediska městské policie se ozval muž, který žádal o pomoc, když se zřítil do hluboké...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Nadcházející poslední prázdninový víkend se jednoznačně ponese ve znamení dozrálých klasů obilí, lidových tanců a veselic. Chrudimské...Celý článek »