Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 16°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – V několika krocích, které v podstatě pokryjí celé letní prázdniny a skončí až v září, budou plynaři opravovat vedení v okolí Lidlu. Pro...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Část marketů na území města prošla, nebo teprve projde modernizací. Rozkopané parkoviště je před OD Tesco, přestavbu absolvoval Penny...Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim - Po předchozím neúspěchu se do města opět vrací soutěž, která by měla zaujmout především mladé maminky s dětmi. Jeden z ...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - Během čtvrtečního dne chytili v místních prodejnách Lidl a Tesco zloděje, kteří se napakovali zboží a chtěli zmizet bez placení. Do...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim - V pondělí před 20. hodinou volali strážníkům z prodejny Lidl, že tam mají zadrženou zlodějku. Ta si chtěla z prodejny odnést...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Pracovnice prodejny Lidl volala v pátek ve 14.35 hodin městským strážníkům, že zde zadrželi zloděje jejich zboží. Hlídka, která sem za...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - V neděli v 17 hodin volala strážníkům vedoucí prodejny Lidl, že tam mají zadržené tři zloděje. Současně poznamenala, že mají...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Pardubice - Do prodejny Lidl a Tesco si přišli dva muži, propuštění před nedávnem na prezidentskou amnestii, ukrást něco dobrého na zub. Po prvním z...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - V neděli před 8. hodinou oznámila strážníkům pracovnice prodejny Lidl, že se u nich našla peněženka s doklady. Než si ji na místo...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Pořádná mela se strhla v sobotu před desátou ráno na městském komunikačním obvodu v Rubešově ulici ve směru od prodejny Lidl k hasičárně,...Celý článek »