Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 5 let 2 týdny
Pardubice - Úvod roku se pro zdejší strážníky nese v duchu odchytů nepříliš často odchytávaných a zaháněných zvířat. Po štíru, nutrie, zahánění...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice - Místní vodáci měli tu čest s rozzuřeným labutím samcem, kterému se vůbec nelíbilo, že „operují“ v jeho teritoriu. Onen opeřenec...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Pardubice/Staré Čívice - V lese u zmiňované části města se lesním dělníkům při jejich práci zamotal do lana, kterým přibližovali kmeny stromů, daněk...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Chrudim - V úterý po 22. hodině volala strážníkům žena, která jim uvedla, že po Legumě pobíhá zatoulaný malý černý pes.    ...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Pracovník ostrahy obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna oznámil večer strážníkům, že před vchodem se už přes hodinu...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Ve středu krátce po poledni volala strážníkům žena, že na Borzně u prodejny papírnictví se potuluje menší pejsek rezavé barvy a že počká na...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Sobětuchy/Chrudim - Ve čtvrtek po 7. hodině přijali strážníci oznámení od náhodné kolemjdoucí, že se k ní cestou od Sobětuch do Chrudimi přidal...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Ve středu po 22. hodině oznámil strážníkům anonymní ženský hlas, že v sídlišti Na Větrníku volně pobíhá již čtvrtý den malý bišonek....Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl osmé ráno volal strážníkům zaměstnanec nemocnice, že se jim tam po areálu potuluje kotě. Dokonce zavítalo i do hlavní budovy...Celý článek »