Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 3 roky 20 týdnů
Chrudimsko – Na chviličku si dáchnout chtěl chlapík ve vlaku z Pardubic do Chrasti. Ne příliš rozumně odložil peněženku na stoleček u okýnka –...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim – Druhé největší město Pardubického kraje se může pyšnit celou řadou geniálních a výjimečně schopných lidí. Stačí vzpomenout vynálezce Josefa...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Středa 23. listopadu nebyla jen dnem lámajícím týden na dvě půlky, ale také dnem, v němž se strážníci městské policie prakticky nezastavili...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim – Vánoční dárky lze obstarat nejrůznějším způsobem. Někdo rád vyrábí, jiný musí nakupovat, další se nerozpakuje krást. Zda si třiadvacetiletá...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim – Drzost zlodějů často nezná mezí. Jednu takovou zlodějku, na níž čekal komplic v autě před obchodem, musely v minulém týdnu řešit prodavačky...Celý článek »
vydáno před 4 roky 52 týdny
Pardubice - Na blížící se dlouhé večery se chtěla zřejmě připravit jistá 60letá žena, leč na to šla nepoctivě, když si z obchodu mínila odnést...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 den
Chrudim - V uplynulých dnech se kriminalistům podařilo objasnit některé případy krádeží jízdních kol. Přesněji se jedná o pět bicyklů, které...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Pardubice -  Pracovník ostrahy jednoho z místních supermarketů v centru města se obrátil na městskou policii s tím, že zadržel...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Chrudim - Zdejší policie aktuálně pátrá po totožnosti ženy, která ve čtvrtek 19. března po osmé hodině ráno přišla do prodejny Teta. Právě z ní...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Pardubice - Prostřednictvím tísňové linky 156 přijali strážníci upozornění na opilce, který se vrhal do silnice ve snaze evidentně řídit dopravu....Celý článek »