Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Pardubice - Byly dvě hodiny po půlnoci, když se v lokalitě Stavařov rozhoukal alarm zaparkovaného osobního auta. Vzápětí to strážníkům nahlásil...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim - Pondělní služba chrudimských strážníků byla plná banalit a o "vzrůšo" se starali pouze drobní zlodějíčci či nevraživost místních lidí,...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - V neděli půl hodiny před půlnocí si strážníkům stěžoval anonymní volající na rušení nočního klidu. Byl slyšet hlasitý křik, který...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Chrudim - V neděli byli strážníci dvakrát žádáni, aby přijeli k restauraci U Václava, kde na ně měl čekat volající. Nejprve tam přijeli...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrudim - V pondělí před polednem se na operátorském středisku městské policie rozezvučel signál oznamující tíseň a žádost o pomoc u jedné z...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - V úterý po 16. hodině se na služebně zdejší městské policie rozezvučel alarm, který strážníky upozornil na volání jisté ženy o pomoc...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Na domovní zvonek služebny městské policie na Resselově náměstí zazvonil v úterý před 23. hodinou neznámý občan, aby strážníky upozornil na...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Pardubice - Alarm v podobě „signálu v tísni“ se strážníkům rozezněl, když invalidní žena na svém vozíku uvízla v koupelně a nemohla se...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Chrudim - V úterý po 23. hodině se strážníkům dostala informace o havarovaném vozidle v blízkosti restaurace U Václava.   Řidič bílého BMW X3 to...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim - Vrátného nemocnice "probralo" k větší ostražitosti v 01.20 hodin houkání zabezpečovacího alarmu z nedaleké prodejny Penny marketu a volal...Celý článek »