Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrast - V neděli před polednem vyráželi chrudimští hasiči k havárii osobního auta. To skončilo po karambolu převrácené na střeše v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chacholice - V této obci u Chrasti se v sobotu 31. května koná od 11 do 24 hodin Velký dětský den, který tady v místním areálu na okraji obce pořádá...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Proseč/Zderaz - Profesionální hasiči z Hlinska a dobrovolní hasiči z Budislavi a Proseče vyráželi k havárii osobního auta, jehož řidič...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Živanice - V úterý v 10.45 hodin vyráželi hasiči do této obce na Pardubicku k havárii osobního auta, které zůstalo v příkopu. „...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Skuteč - Krátce po půl deváté ráno byla strážníkům nahlášena dopravní nehoda se zraněním, ke které došlo v ulici Vítězslava Nováka.Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Vítanov - V neděli po 15. hodině vyráželi hasiči, záchranka a policie ke zmiňované obci na Hlinecku k dopravní nehodě osobního auta. K...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - O půlnoci došlo u Muzea barokních soch k vážné dopravní nehodě. Havaroval tady se svým autem Volkswagen Golf mladý řidič. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Vysonín - Ve středu před 11. hodinou byli profesionální hasiči z Chrudimi vysláni spolu s dobrovolnými hasiči ze Slatiňan k dopravní...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Samařov - Půl hodiny zbývalo do půlnoci, když se u zmiňované vísky vymlel se svým autem opilý 21letý řidič renaultu. V plné rychlosti to napálil...Celý článek »