Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 27°C
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Na konci května roku 2016 oslavil místní futsalový klub zisk dvanáctého titulu mistra CHANCE Futsal ligy a je suverénně nejúspěšnějším a dlouho...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté i nadále pokračují základní částí bez ztráty jediného bodu, pro takřka povinné vítězství cestovali až do Brna. Z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Po návratu z lotyšské Rigy se chrudimští futsalisté pustili na palubovce do brněnského Tanga. I přesto, že domácí rychlými brankami vedli...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Po úspěšném a hlavně dramatickém vystoupení v lotyšské Rize si ani nemohou čeští futsalisté pořádně odpočinout. Již v pátek 9. října je od...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim - ERA-PACK znovu potvrdil svoji formu. Na horké půdě brněnských futsalistů zvládl výborným stylem první poločas, který o výsledku prakticky...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Brno - Sezóna je po sváteční přestávce znovu v plném proudu, pocítit to hodně dostanou právě chrudimští futsalisté. Čtyři dny po domácím utkání proti...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Chrudimský ERA-PACK přivítal na své palubovce brněnské Tango a již od páté minuty musel obracet nepříznivý stav. Zvrat dirigovali především...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Brno - Velmi očekávaný duel Chrudimi s brněnským Tangem se v původním termínu nekoná. Vzhledem k časové kolizi přátelských zápasů české reprezentace...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Po úspěšném výletu na Kypr se chrudimští futsalisté musí začít koncentrovat znovu na domácí soutěž. Čeká je však velmi nepříjemný soupeř -...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - Před kamerami České televize si hráči Era-Packu připsali další vítězství. Podruhé během týdne se utkali se soupeřem z Brna a mají...Celý článek »