Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 28°C
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Domažlice - O tom, že na hřišti v Domažlicích se nevyhrává, by mohli chrudimští fotbalisté povídat. Již v úvodní půli se Jiskra dostala do vedení,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim - Podobný zápas fanoušci Chrudimi na Městském fotbalovém stadionu již dlouho neviděli. Duel o čelo tabulky měl být vyrovnaný až do poslední...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim - Penaltové prokletí Chrudimi i nadále trvá. Domácí fotbalisté měli v zápase s Domažlicemi rázně nakročeno k zisku tří bodů,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Závěr sezóny se chrudimským fotbalistům v České fotbalové lize vydařil na výbornou. Na vlastním hřišti udolali svěřenci Pavla Jirouska...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Dlouhý ročník plný těžkých zápasů budou mít chrudimští fotbalisté za sebou. Poslední vystoupení předvedou svěřenci trenéra Pavla Jirouska...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Domažlice - Předposlední kolo podzimní části České fotbalové ligy pro chrudimské fotbalisty bodový zisk neznamenalo, na půdě Domažlic vyhráli domácí...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Smůla se znovu začíná svěřencům trenéra Jirouska lepit na paty. Proti silným Domažlicím Chrudimští měli nespočet příležitostí, avšak...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Domažlice - Chrudimský fotbal znovu na čele. A-tým MFK dokázal v Domažlicích dohnat ve druhé půli jednobrankovou ztrátu, díky čemuž se posunul zpět...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Pokud jste v sobotní dopoledne u Vodojemu chyběli, můžete toho litovat. Emočně vypjaté utkání mezi Chrudimí a Domažlicemi přineslo mnoho...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Domažlice - Chrudimští fotbalisté mají za sebou druhou sezónu v České fotbalové lize a znovu s ní mohou být spokojeni. Obsadili konečnou sedmou...Celý článek »