Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – Po pouti nebývá centrum města právě v nejlepším pořádku. Není proto divu, že pracovníci technických služeb nastupují co nejdříve, aby do...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 5 dnů
Chrudim – Další událost letošního léta, na níž se těší generace Chrudimáků, je za dveřmi. Tradiční chrudimská Salvátorská pouť si však vyžádá četná...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 3 dny
Chrudim – Víkend slibuje tropické teploty, volba programu je tedy pro většinu z nás asi jasná – vyhledat nejbližší vodní plochu a v ní poté...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim – Salvátorská pouť 2018 je minulostí. Atrakce, stánky a s nimi i „světští“ se přesunuli o město dál, aby za pár dní mohli oblažit třeba...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudim – Po týdenní odmlce, v níž si autor těchto vyhledávaných rad ku trávení volných dní užíval přívětivosti našich severních sousedů u Baltského...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Jakmile se začne blížit svátek Proměnění Páně, začne se blížit i tradiční pouťové veselí. Chrudimský největší kostel sice nemá toto...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim - Salvátorská pouť, která před týdnem skončila, má nehezkou dohru. Jedna z návštěvnic si totiž všimla již tradičního utrpení malých poníků,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim - Strážníci městské policie samozřejmě v souvislosti s poutí řešili celou řadu přestupků, které se týkaly především povalujících se opilců a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Kdo z Chrudimáků vlastně ví, proč se místní slavná pouť pořádá zrovna první týden v srpnu? „Je to tradice,“ odpoví většina. Správná reakce...Celý článek »
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Chrudim - Psát tentokrát víkendové tipy se skutečně podobá pověstnému nošení sov do Athén. Přesto si dovolím, kromě obligátní Salvátorské pouti,...Celý článek »