Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 8°C
2. Červenec 2019
A s koncem školy ještě společná fotografie, tak jako si ji udělali se svým třídním učitelem Romanem Anýžem osmáci ze ZŠ Dr. Jana Malíka v ChrudimiCelý článek »
20. Březen 2019
Práce na rekonstrukci historického domu ve Štěpánkově ulici stále pokračují. Vzniká zde denní stacionář zdejšího hospicu. Dokončen snad bude v prosinci letošního roku. Celý článek »
16. Leden 2019
Fotka obřího sněhuláka pochází ze Včelákova. Mimořádné přívaly sněhu dovolily vytvořit hotového obra mezi sněhuláky, který nemá na Chrudimsku konkurenci. Nebo má? Pošlete nám fotku většího!Celý článek »
2. Leden 2019
Každým rokem přiláká ohňostroj v Klášterních zahradách tisíce zvědavců. Doprava v centru města kolabuje, lidé hledí s tvářemi k obloze na těch několik minut ohnivé, hlučné nádhery. Peníze vystřelené do vzduchu, vyděšená zvířata...Celý článek »
17. Prosinec 2018
Prodavači vánočních stromků nemají právě lehký život. Ani nepřízeň počasí je však neodradí od nabízení jehličnanů, které zkrášlí domovy mnoha Chrudimáků, aby později skončily jako vítaná lahůdka pro slony v ZOO, případně odpad v kompostárně. Celý článek »