Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 11°C
22. Březen 2017
Kdysi slavný hotel Romania, později Družba a naposledy Bohemia zřejmě prochází klinickou smrtí. Dnes již čtyři roky stará opuštěná stavba v současnosti jenom pustne. Optimismu nepřidá ani prohlášení starosty města Řezníčka: "Vedení města několikrát jednalo se zástupcem vlastníka o možnostech dostavby a zprovoznění hotelu. Zatím se nepodařilo najít schůdnou cestu, jak celou investici dokončit.Celý článek »
24. Leden 2017
Každé pondělí se schází ty nejvěrnější z členek Sokola, aby hodinu týraly svá těla při cvičení s míčem i bez. Jejich vitalitu, formu i nadšení lze jen tiše závidět...Celý článek »
7. Leden 2017
A přestože média varují před nebývalými mrazy, v sousedních Pardubicích místní otužilci v sobotu 7. ledna předvádějí, že mráz je pouze otázka pocitu. Nutno dodat, že teploměr u Labe ukazoval - 10 stupňů Celsia.Celý článek »
1. Leden 2017
Tradicí se stává chrudimský ohňostroj v Klášterních zahradách. I tento rok, 1. ledna v 17 hodin vystříleli profesionálové sadu raket nad areál barokních zahrad. Znalci těchto kratochvílí již vědí, že není třeba vyvracet hlavu do nebe. Nejkrásnější pohled na zářící oblohu s panoramatem starého města je totiž z prázdného chrudimského náměstí či z okolních sídlišť vyvýšených nad městem.Celý článek »