Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
1. Říjen 2018
Tento stojan (a další) stojí v Široké ulici deset let. Pan starosta okolo něho chodí už deset let a dodnes ho nenapadlo, nechat stojan otočit tak, aby nepřekážel chodcům - především seniorům a maminkám s kočárky.  Celý článek »
red
29. Srpen 2018
Festival, jenž letos otevřel svůj druhý ročník, si Chrudimáci zamilovali. Extravagantní a přitom otevřeně lidská osobnost Dagmar Peckové, která je hlavním tahounem všech hudebních produkcí, si nemohl nezískat sympatie. Rovněž hudebníci si spolupráci s operní divou pochvalují, vše šlape na jedničku s hvezdičkou. Celý článek »
Jakub Valenta
5. Červen 2018
Je to skoro celá věčnost - kdysi Chrudimská čtyřka skutečně patřila k východočeským Athénám. Stále sbírá úspěchy, reklamu městu však již dávno nedělá. http://chrudimskenoviny.cz/kategorie/zpravy/byvala-letecka-akrobaticka-c...Celý článek »
30. Duben 2018
ERA-PACK Chrudim dokázal počtrnácté vyhrát nejvyšší českou soutěž a opět po roce usedl na futsalový trůn.Celý článek »
20. Březen 2018
Havran je ryze chrudimským ptákem. Mnozí ho mají rádi, vzbuzuje u nich vzpomínky na dětství. Jiní jeho "zpěv" a nepořádek upřímně nesnášejí. Radnice vychází vstříc těm druhým a organizuje každoročně shoz havraních příbytků.Celý článek »