Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 5 let 3 týdny
Pardubice - Od září se zvýší letový provoz na pardubickém vojenském letišti. Z důvodu pravidelné odstávky letecké základny v Čáslavi se do města...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Postavit v Pardubicích nový letištní terminál. To je jednou z priorit současného vedení radnice. Už brzy by proto mělo být znovu vypsáno...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Pardubice - Dramatický okamžik se prožili cestující na palubě letadla Boeingu 737, které v neděli kolem 17. hodiny na místním letišti nezvládlo...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Pardubice - Letiště Pardubice odbavilo loni rekordních 125 tisíc pasažérů. V porovnání s rokem 2011 je to dvojnásobný nárůst, protože tehdy...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Pardubice - Devětadvacetiletá Olga Kuprina z Moskvy se v pondělí ráno stala jubilejní stotisící cestující na pardubickém letišti. Mladá žena...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Pardubice - Společnost East Bohemian Airport (EBA), provozující pardubické mezinárodní letiště, navýší letos svoje základní jmění o sedm milionů...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Pardubice - Starosta Městského obvodu Pardubice 5 Jiří Hájek navrhl společnosti East Bohemia Airport, které pardubické letiště provozuje,...Celý článek »