Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Další víkend je před námi a s ním prý i typicky podzimní počasí. Je tedy třeba dokonale zásobit kamna a připravit teplé prádlo, jak říká...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Chrudim – Tradiční Letní barokní scéna v Muzeu barokních soch probíhá od 13. do 15. srpna. Ve čtvrtek 13. srpna po 22 hodině se v Klášterních...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudim – Muzeum barokních soch je ukázkovým příkladem, jak dopadají „realizace“, pokud se projekt nedotáhne do konce. O osudu příkladně opraveného...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 3 dny
Chrudim – Masopustní obchůzky by měly o tomto víkendu ustat. Středa 26. února je totiž tou, při níž si připomeneme dočasnost našeho pozemského života...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 10 hodin
Chrudim – Většina lidí se bez jakéhokoliv sporu shodne na tom, že existují prostory, které svým charakterem vylučují určité činnosti. Málokterý muž...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Chrudim – Prakticky bez většího zájmu a propagace z míst nejvyšších probíhá hlasování v soutěži, kde „želízkem v ohni“ je Chrudimi Muzeum barokních...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Chrudim – Sobota a pro mnohé i neděle patří vzpomínkám na naše „věrné zemřelé“. Pátek potom slavnosti všech svatých. Babí léto je podle všeho...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 4 dny
Chrudim - I ukončení sezóny může probíhat slavnostně. O tom se přesvědčíte v neděli 3. listopadu v Muzeu barokních soch v době od 9 do...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 2 dny
Chrudim - Slunečné dny nás letos doprovodily až k tradičnímu Kateřinskému posvícení, které je letos poměrně brzo, a tak ho můžete navštívit již...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim – Každá firma má své kontrolní mechanismy, jež spolehlivě určí, zda své prostředky vynakládá účelně a hospodárně. Nejinak je tomu se státem,...Celý článek »