Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Sezemice - Profesionální hasiči z Pardubic a dále dobrovolní hasiči z Rábů, Sezemic a Dašic vyráželi v úterý v půl jedenácté...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Pardubice/Sezemice/Lány u Dašic - Pardubičtí profesionální hasiči ale i dobrovolní hasiči z Rábů a Dašic vyráželi v neděli před 15. hodinou...Celý článek »
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Počáply/Pardubice -  K dopravní nehodě policejního auta s BMW došlo v prvních minutách nedělního dne v Počáplech na Pardubicku.Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Choltice/Sezemice - Pátek třináctého se stal během dopoledne osudným hned dvěma řidičům osobních aut. „Hasiči ze stanice Přelouč vyjížděli 10 minut...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Sezemice - Po jedné hodině odpoledne vyrazila 70letá žena na svou chatu poblíž uvedeného města. K jejímu překvapení tam měla nastěhovaného cizího...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Sezemice - Bylo půl hodiny před půlnocí, když se 22letý mladík odvážil usednout za volant své Hondy Acord, aby vyrazil směrem k domovu. Zřejmě...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Rokytno/Sezemice - Nezletilý chlapec se vydal na projížďku autem svých rodičů, které si bez jejich vědomí vypůjčil. Že by neměl usedat za volant bez...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Sezemice - V pátek po půl čtvrté odpoledne vyráželi do zmiňovaného města na Pardubicku hasiči k ohlášené dopravní nehodě. Došlo tady ke...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 dny
Břehy/Sezemice/Podhradí - Hasiči, zdravotníci i policisté měli po celou sobotu plné ruce práce. Vyráželi k desítkám dopravních nehod v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Sezemice - Zdejší radnice chce postavit do tří let na okraji města bioplynovou elektrárnu produkující nejen elektřinu, ale i teplo. K její výstavbě...Celý článek »