Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 5 let 44 týdny
Lídr občanské iniciativy se senátorem se hádají, kdo komu ukradl myšlenku na zrušení změn času. Jeden o druhém teď tvrdí, že to byli právě oni, kdo s...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Pardubice - Lídr občanské iniciativy Only One Time (Pouze jeden čas) Jaroslav Pospíšil označil senátora Petra Šilara (KDU-ČSL) za piráta, protože měl...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Když lidovecký senátor Petr Šilar říká, že bude rozdýchávat změnu času alespoň týden, tak mi nezbývá, než s ním souhlasit. Není totiž první, kdo...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Chrudim - „Všechny krajské nemocnice budou i nadále poskytovat akutní zdravotní péči a zůstanou ve vlastnictví kraje,“ zopakoval na...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Praha/Sobětuchy - Již zesnulý sobětušský pekař a veřejný odpůrce letního času Stanislav Pecka by měl jistě radost, že po něm někdo převzal štafetu v...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Astrolife.cz - Změnu času vnímáme dvakrát do roka. Na jaře ho posunujeme o jednu hodinu dopředu a na podzim o hodinu dozadu. Každý z nás tak vlastně...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Ve hvězdách & Lidový léčitel - Změnu času vnímáme dvakrát do roka, letos 25. března a nyní v neděli 28. října, kdy si ve tři ráno posuneme...Celý článek »