Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – O možném řešení nepříjemné dopravní situace Na Rozhledně Chrudimské noviny již informace přinesly. Jeden z tamních obyvatel dokonce vyrazil...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nejen začínající stavba terminálu veřejné dopravy, ale i havarijní stav mostu v Malecké ulici má za následek úpravy linek MHD. Cestující se...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Pardubice - Pražská ulice (silnice I/2) v Pardubicích bude po právě probíhající rekonstrukci povrchu vozovky nejen pohodlnější pro řidiče, ale také...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Pardubice/Chrudim - V Pardubickém kraji probíhá velmi progresivní rozvoj v oblasti podnikatelského prostředí a města se snaží jít byznysu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Nejen senioři mají podle všeho potíže s místní městskou hromadnou dopravou. Je sice jasné, že vyjít vstříc všem potenciálním zákazníkům...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Pardubice - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický a náměstek pro oblast dopravy Michal Kortyš dnes jednali se zástupci Odborového svazu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Senioři mají ve městě od letoška možnost cestovat městskou hromadnou dopravou zdarma. Podmínkou je dosažení minimálně sedmdesáti let a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim – Elektromobily, elektrobusy, elektrokola a elektrokoloběžky. Radnice teď skloňuje údajně ekologické dopravní prostředky na všech frontách....Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim – Přestože vrcholní političtí představitelé města připomínají svým přístupem k dotacím z „ITI“ známé tři opičky, jež nevidí, neslyší a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim - Výhoda a vstřícný krok směrem k seniorům se městu začíná pořádně vracet. Místo vděčnosti, která by měla na hlavy politických špiček...Celý článek »