Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Habrov, přírodní rezervaci mezi městem a Tuněchody, respektive Topolem zná asi každý. Kdysi zde bylo jen několik luk, dokud si pár sedláků...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Desítky návštěvníků obdivovaly celý minulý týden rozkvetlé stromy v nedaleké přírodní rezervaci Habrov. Příjemnou jarní procházku do nedalekého...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim – Pro někoho příjemná zkratka do Topole, pro jiného místo, kde si může otestovat své auto, pro dalšího zase příjemná procházka do Habrova....Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – Brzy tomu budou dva roky. Začátkem února 2016 se při venčení ve Slavické oboře rozhodl prodloužit si vycházku Českoslovský vlčák Tino. Do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Český svaz ochránců přírody Chrudim spustil nyní soutěž, z níž by měl vzejít „Živočich Pardubického kraje“. Druhá z místních organizací,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim - Základní organizace Českého svazu ochránců přírody zve na čtvrtek 18. června v 17 hodin příznivce na besedu o rezervaci Habrov....Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Své záměry, plány a představy chtějí nyní veřejnosti předložit místní ochránci přírody. Týkat se však nemají některé z lokalit...Celý článek »