Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Pardubice - Prosinec letošního roku je pro železniční dopravu v Pardubickém kraji přelomový. Kromě Českých drah bude totiž příštích deset let...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim - Jako pověstní tažní ptáci se čas od času vrací dotazy, které připomínají místním politiků a úředníkům, že ne všichni voliči disponují...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim - Přestože České dráhy ústy pracovníka Správy železniční dopravní cesty Karla Kohouta slibovaly už před měsícem omezit svícení reflektory na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim - Přestože už auta po železničním přejezdu v ulici Obce Ležáků projíždějí bez omezení a občas se tady objeví i vlak, uzavírka trati prozatím...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Práce na rekonstrukci želeniční trati spojující Chrudim se Slatiňany a Ždírcem nad Doubravou nejsou ještě zdaleka u konce. V těchto dnech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Revitalizace trati, která spojuje město s Pardubicemi a Hlinskem, postupuje a spolu s ní postupují i výluky. V současnosti...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim/Pardubice - Až do 12. listopadu se musí cestující do krajského města obrnit trpělivostí, nebo zvolit jiný způsob dopravy než vlak. České...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Pravidelné cestující, kteří využívají vlakového spojení mezi Chrudimí, Hlinskem a Pardubicemi, překvapila v minulých dnech nová...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Chrudim - Městští radní by rádi ulehčili život lidem z největšího chrudimského sídliště U Stadionu. Znovu se tak na jejich stolech objevil...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim/Prachovice/H. Městec - Ten, kdo před rokem nemohl najít slušná slova pro politiku vedení Pardubického kraje při rušení nevyužívaných...Celý článek »