Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Aktuálně.cz – Tisíce vědců nejen z Evropy v petici kritizují způsoby průmyslového zemědělství či systém zemědělských dotací. Jejich varování před...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice - Předběžné hospodářské výsledky roku společnosti East Bohemian Airport naznačují, že společnost v roce 2017 hospodařila, oproti plánu,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Pardubice - Vedení města si posvítí na správné čerpání dotací a finanční operace uvnitř společnosti HC DYNAMO PARDUBICE a.s. Jasno by mělo být i v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Areál bývalých sběrných surovin V Malecku sice jeho bývalý nájemce dávno opustil, přesto do dnešního dne není jasné, co s ním dál. Řidiči...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Chrudim – Jako každý rok v těchto dnech, zaplavily úřední desku města finanční dokumenty dokazující, jak dobře a správně radnice hospodaří. Závěrečný...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Technické služby pod vedením ředitele Zdeňka Koláře jen vzkvétají. Radnice se proto nemohla nepochlubit hospodařením „své“ firmy, jež...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
www.svobodni.cz - Republikový výbor Svobodných schválil již v roce 2010 Zásady obecní politiky. Šest stručných programových bodů se věnuje...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Pardubice - Ve zdejších městských lesích přibylo loni na ploše téměř pěti hektarů více než 45 tisíc mladých stromů. Na více než třech...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Holetín - V půl desáté večer do zmiňované obce vyrážely tři hasičské jednotky k požáru rodinného domu. Bylo jim nahlášeno, že v něm...Celý článek »