Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 11 týdnů 22 hodiny
V pátek pokračovala Loutkářská Chrudim představením Malého prince na velké scéně Pippichova divadla. Uvádělo ji Studio dva. Troufám si tvrdit, že na...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
První představení, které jsem stihl a hlavně jsem si ho nechtěl nechat ujít, bylo Proč se 27. dubna nikam nejezdí. Soubor Teatro Truhla se pustil do...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Doprovodný program letošní Loutkářské Chrudimě se částečně přesunul do přírodního areálu letního kina. Pódium je připraveno pro vystoupení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Ve čtvrtek 4. července byl příjemný letní den. Po dnech horka foukal svěží vítr. Na položeném kříži se třepotala vodorovně natažená bílá kosatka....Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Stihnul jsem sice s  problémy poslední představení na letošní Loutkářské Chrudimi, Babička z vajíčka a nelituji. Iva Procházková, která hru...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Prázdniny jsou tu! S nimi však přichází i doba okurek, jak se eufemisticky říká období, kdy novináři začnou vytahovat vysychající studny,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - Ve dnech 30. června až 6. července město ožije celostátní přehlídkou amatérského loutkářství. Hlavním cílem přehlídky je podpora zájmu o...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Anonymní stěžovatel si v pondělí krátce půlnoci stěžoval strážníkům, že ho obtěžuje hluk a hlasitá hudba ozývající se od divadla. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Park Republiky za divadlem rozezní v pondělí 2. července od 19. hodin hudební skupina Mňága a Žďorp. Atmosféra Loutkářské...Celý článek »