Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Učitelé patří dlouhodobě k poněkud přehlíženému „cechu“. Nejsnáze lze tuto nedoceněnost učitelského stavu diagnostikovat dle finančního...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim – O jedné z posledních možností, jak dosáhnout na evropské peníze, Chrudimské noviny již několikrát informovaly. Zatímco města jako Hradec...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim – Prázdninový čas znamená pro děti navštěvující školy dny plné nicnedělání. Docela jinak to mají rodiče a nejvyšší aktivitu v těchto dnech...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim – Základní škola U Stadionu, tradičně zvaná jako „sportovka“, si v příštím roce připomene významné výročí svého založení. Město, které je...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - Loni získala ZŠ U Stadionu k zateplení budovy prvního stupně školy jako bonus fasádu s barevnými prvky, které rychle získaly přiléhavý...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Právě dnes, v pondělí 30. května má započít stavba zateplení tělocvičny Základní školy Chrudim, UStadionu. Výsledek...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Nejsou to ani dva měsíce, co byla předána veřejnosti do užívání ulice Čs. armády a už se tady objevují první stížnosti na závady, které...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - Je třeba, aby se peníze točily, a to i v době, kdy vázne výběr daní státem a města tak mají hluboko do kapsy. Toho si je vědoma i...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - Rada města nyní schválila žádost vedení Základní školy U Stadionu, která se proslavila rozbujelou plísní v učebnách a tělocvičnách, o...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim - Městští radní na svém posledním jednání, jež se konalo minulý týden, mimo jiné odhlasovali také odměny ředitelům a ředitelkám základních a...Celý článek »