Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - S přibývajícími chladnými dny pomalu přichází i začátek topné sezóny. Hasiči proto připomínají, na co bychom neměli v ...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Hrochův Týnec - V neděli krátce po 19. hodině došlo na silnici číslo I/17 poblíž křižovatky na Nabočany k vážné dopravní nehodě. Na...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim/Hrochův Týnec/Dřenice - Hasiči Pardubického kraje zasahovali od úterní 20. hodiny do středeční šesté hodiny ranní u celkem sedmi událostí. V...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Rosice/Brčekoly - Dnes těsně před třetí hodinou ráno sem vyráželi záchranáři k přiotrávené rodině, která se ve svém domě nadýchala unikajícího oxidu...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Časy - O úterní noci se v této obci na Pardubicku otrávili oxidem uhelnatým z dieselového motoru tři dělníci. Od fatálních následků je...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Hrochův Týnec - Chrudimští profesionální hasiči zasahovali ve čtvrtek krátce před 16. hodinou u dopravní nehody osobního automobilu Škoda Fabia a...Celý článek »
vydáno před 1 den 3 hodiny
Hrochův Týnec – Akce letošních Zámeckých vinných schodů, které se tentokrát odehrají v útulné, nedávno zrekonstruované měštanské restauraci v...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim/Hrochův Týnec – Došlo ke zrušení veřejné zakázky na software ke zpracování agendy přestupků zachycených radarem, protože se do výběrového...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudimsko – Za jak dlouho a v jakých obcích se budou muset řidiči připravit na nové radary a případné pokuty za překročení povolené rychlosti? Obce...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 6 dnů
Pardubice – Kuriózní konec mělo včerejší nakupování dvou dívek v pardubickém Kauflandu. Tam to šlo, ale zpátky už tolik ne: Dívka v maskáčovém triku...Celý článek »