Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim – V sobotu 10. března v 19 hodin se koná v  Divadle Karla Pippicha tradiční koncert kapely Chrpa s názvem Trampské jaro....Celý článek »
vydáno před 33 týdny 15 hodin
Vracím se k poslední akci, která bezpečně plní Pippichovo divadlo. Koncerty trampských písniček. Diváci chodí pravidelně a někteří již hodně pamatují...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 1 den
Chrudim – Březen prozatím ničím nepřipomíná měsíc, v němž oficiálně započne jaro. Víkend slibuje počasí jako na houpačce, tepla a sluníčka si prý moc...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 2 dny
Chrudim – Začátek března předznamenává rozkvetlé roční období. To folkové jaro se hlásí o slovo v sobotu 7. března v 18 hodin. Chrudimským...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim – Víkend klepe na dveře, přívětivě slibuje, zima prsty stahuje. Počasí jak na houpačce, vybízí snad ke koupačce? Slunce nám den prodlouží,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim – Přestože místní kino ohlásilo svůj kolaps a na filmy si tak můžete zajet nejlépe do Pardubic – ne že by bylo o co stát – možností, jak...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim - V sobotu 5. března v 19 hodin si můžete poslechnout tradičně dobře vybranou trampskou muziku, kterou do Divadla Karla Pippicha na...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - V sobotu 24. října v 19 hodin začíná koncert účastníků Trampského podzimu, který se pravidelně koná v Divadle Karla Pippicha. V...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - Zimní čas, tedy skutečný čas, který bychom měli počítat, pokud by před téměř sto lety někoho nenapadlo zavést ten letní, nastavíme na...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim - Chrpa slaví letos 40 let od svého založení. Na oslavu významného výročí pořádá v sobotu 11. října v 19 hodin v Divadle Karla...Celý článek »