Chrudimské noviny

Dnes: -2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudim – Mimořádná opatření, která souvisí se snahou vlády České republiky předcházet nákaze coronavirem, dopadla i na jinak obávaný „berňák“....Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 13 hodin
Chrudim – Blíží se doba, kdy každý slušný a zákona dbalý člověk podá své daňové přiznání. Pohříchu, velká část poplatníků „státního výpalného“...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 1 den
Chrudim – Východočeské Athény se dají stejně dobře označit za město, v němž na každém druhém kroku lze narazit na obchod s oblečením, stejně dobře...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Se začátkem nového roku nastává čas, v němž většina Chrudimáků podává svá daňová přiznání. Vydat se na tuto neradostnou cestu autem, není...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Najít parkovací místo kdekoliv na parkovištích v úřední den, je v podstatě zbytečná snaha. Všechna bývají bez výjimky obsazená. Nejinak...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim – Každý občas potřebuje vyřešit neodkladnou záležitost na finančním úřadu. Jedním z těch, kdo do budovy v Městském parku v minulých dnech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - V budově místního „berňáku“ padaly hlavy. Stínání úředníků sice proběhlo pouze obrazně, ale i tak si každý, kdo rok co rok nerad platí daně...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Pardubice/Chrudim/Hlinsko - Finanční správa se rozhodla k 1. září ukončit provoz celkem 103 pokladen pro výběr hotovostních plateb daní a poplatků v...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Že je drobný živnostník v této zemi ohrožený druh, jsem psal celkem nedávno. O důsledcích plíživé globalizace, která je nemilosrdně likviduje, také....Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim/Pardubice - Strana svobodných občanů chce protestovat proti záměru současné vládní koalice zavést registrační pokladny a vybrala si k tomuto...Celý článek »