Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 30 týdnů
Chrudim - Nejdůležitější zápasy v sezóně jsou právě před úhřetickými in-line hokejisty. Po další neúspěšné sezóně musí dvakrát porazit Přerov, aby se...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Pardubice / Beroun - Další dvě utkání extraligy v in-line hokeji mají za sebou Mad Parrots Úhřetice. V Berouně sice na bodový zisk nedosáhly, o den...Celý článek »
vydáno před 10 let 29 týdnů
Kladno – Díky výhře v základní části se chrudimský Eagles mohl poprat o postup do Extraligy in-line hokeje. V závěrečném turnaji v Kladně se mu to...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice - O minulém víkendu vyvrcholila jedna z divizí druhé nejvyšší inline hokejové soutěže, ve které působí i dvě chrudimská mužstva....Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Hokejová sezóna je definitivně u konce, na řadu přichází příznivci kolečkových bruslí. O minulém víkendu se rozjela první liga inline...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Polička - V loňské sezóně chrudimští inline hokejisté dokázali ovládnout finálový turnaj druhé nejvyšší soutěže v inline hokeji, stejný kousek se jim...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Černošice - Fantastický úspěch si z Černošic odvezli chrudimští inline hokejisté! Místní Eagles totiž dokázali dotáhnou finálový turnaj až do finále...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim / Boskovice - První kolo vyřazovacích bojů o postup do nejvyšší soutěže vyšel chrudimským inline hokejistům na jedničku, po dvou výhrách...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Místní derby viděl chrudimský zimní stadion, v rámci závěrečného kola druhé nejvyšší soutěže si to o body rozdaly celky IHC a Eagles. Právě...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Na začátku června dorazil na chrudimský zimní stadion celek Berounských Medvědů k velkému finálovému zápasu Českého poháru. Nadějný náskok...Celý článek »