Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Někteří místní politici, kterým v minulosti uškodila jejich kontroverzní pověst, se chtějí opět ucházet o přízeň pardubických voličů v...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Pardubice - Krajský šéf ČSSD a poslanec Miroslav Váňa se ocitl pod palbou svých spolustraníků, kteří žádají jeho hlavu za to, že se zapletl do...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Pardubice - Špičky sociální demokracie se začínají distancovat od poslance a šéfa ČSSD v Pardubickém kraji Miroslava Váni.  Před pátečním...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 dny
Pardubice - Radní města se rozhodli stáhnout ze seznamu kandidátů do vedení městských firem bývalého problematického starostu pardubické Dubiny Jána...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - Skandály pronásledovaný poslanec a šéf krajské sociální demokracie Miroslav Váňa nebude v příštích parlamentních volbách lídrem...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - Nemožné se stalo skutečností. Ještě nedávno zatracovaný poslanec Miroslav Váňa, kterého provází kontroverzní pověst, vstal z mrtvých a...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Říká se, že je poslanec Miroslav Váňa (ČSSD) bodrý, až žoviální chlapík, který si neváhá podat ruku s kýmkoliv, s kým potřebuje nalézt společnou...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Pardubice/Praha - Bývalý krajský šéf sociální demokracie a současný poslanec za ČSSD Miroslav Váňa měl spolu se svými stranickými kolegy Michalíkem,...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Dění v sociální demokracii v Pardubickém kraji by vydalo na román. Úplatky novinářům, rozporuplná výpověď krajského šéfa soc.Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Místní organizace ČSSD vyzvala po zveřejnění nahrávky poslance a krajského šéfa soc. dem. Miroslava Váni, která je plná vulgarit, aby...Celý článek »