Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 14 týdnů 3 dny
Kupredudominulosti.cz – Na začátku tohoto roku patřily k vůbec nejposlouchanějším na Svobodném univerzu tři rozhovory, ve kterých byl hostem...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim – O vzniku školských obvodů i pro mateřské školy, Chrudimské noviny již informovaly. Město muselo u školek, jejichž je zřizovatelem, vytvořit...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Uspořit na nákladech za bydlení chce každý. Nejinak tomu je i s institucemi, které zřizuje Město Chrudim. V minulosti tak vzbudila...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Respekt - Není jich mnoho, ale přibývají. Rozbíjejí si hlavu o zeď nebo se tlučou pěstmi do tváře. Házejí věcmi kolem sebe, proskakují okny, vrhají...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Pardubice - I v letošním roce se Pardubický kraj zapojí do mezinárodní kampaně „Vlajka pro Tibet“. Kraj tak pokračuje v tradici vyvěšování...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 dny
Chrudim - Přestože místní pobočka Strany svobodných občanů ještě nezavršila úspěšným hlasováním vlastní návrh na „rozklikávací rozpočet“, zveřejnilo...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - Poté, co město začátkem srpna schválilo vypsání výběrového řízení na novou ředitelku MŠ Strojařů, přihlásily se hned tři dámy, které měly o...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Pardubice - Pracovník ostrahy Evropského domu oznámil na tísňovou linku 156 noční vloupání. Při kontrole si dotyčný hlídač všimnul vypáčených zadních...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Pardubice - K dobré pověsti zdejší bezpečnostní agentury Vidocq příliš nepřispěl člen ostrahy, který si po několika málo službách zmapoval...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Konkurzní řízení na místa ředitele, nebo ředitelky jedné základní školy a několika mateřských vyhlásilo město s ohledem na novelu...Celý článek »