Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 dny 14 hodin
Chrudim – Než se zaplní další historický prostor něčím ze série malých plastik v rámci nápadu Za loutkami do Chrudimě, mají se občané přijít vyjádřit...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Chrudim – Na Resselově náměstí už to žije. S nápadem umístit na Resselovo náměstí v Chrudimi květináče osázené rostlinami přišla kulturní komise....Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Veselý Kopec – V sobotu 4. května se od 9 do 16 hodin koná tradiční Hrnčířská sobota na Veselém Kopci. Připraven je kulturní program, řemeslné...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Veselý Kopec ľ Během programu Velikonoce na Veselém Kopci se ve dnech od pátku 29. března do pondělí 1. dubna setkáte s křesťanskými tradicemi,...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 1 den
Veselý Kopec - V sobotu 27. ledna se v prostředí muzea v přírodě na Veselém Kopci uskuteční první program roku 2024. Můžete zhlédnout...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 2 dny
Veselý Kopec – Slavnostně vyzdobené dřevěné roubenky od soboty 2. prosince přiblíží tradiční činnosti a obyčeje adventního období od poloviny 19...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Veselý Kopec – Program věnovaný bramborám se koná na Veselém Kopci v sobotu 7. října od 10 do 16 hodin. Přijeďte si připomenout tradice...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Veselý Kopec - Vybraní lidoví výrobci z celé České republiky, včetně výrobců oceněných titulem Nositel tradice České republiky nebo ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Veselý Kopec – V sobotu 10. a v neděli 11. června  bude v provozu vodní obilní mlýn v areálu na Veselém Kopci. Program věnovaný...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Veselý Kopec/Hlinsko – Areál Veselého Kopce bude otevřen od 9 do 17 hodin, v sobotu 13. května se zde bude konat Hrnčířská sobota. Program...Celý článek »