Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Žleby – Večer otevřených bran na zámku Žleby se koná v sobotu 29. srpna ve 20 hodin. Nejedná se o hranou či kostýmovou prohlídku. V průběhu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Žleby – Vydejte se na vánočně laděnou procházku zámkem, který se nechal pro tuto adventní dobu slavnostně vyzdobit. Prohlídky se konají v ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Žleby - Nechte se pozvat na prázdninový výlet a vypravte se na nedaleký zámek.V zámeckých prostorách si s vámi dají dostaveníčko strašidla....Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Žleby - Zarezervujte si na 8. nebo 9. června vždy od 10 hodin zámecké vystoupení šermířské a divadelní společnosti AMORET, během kterého uvidíte...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Žleby - Pokud plánujete na velikonoční svátky v době od 19. až 22. dubna výpravu s dětmi za hranice regionu, vyjeďte se podívat na zámek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Žleby - Osudové osmičky jednoho rodu tvoří hlavní linii netradiční procházky ztemnělým zámkem. Prohlídka s názvem Osmičky mocné i nemocné aneb...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Žleby - O prázdninách se můžete vydat kousek za hranice našeho regionu a navštívit zde třeba areál zámku či přilehlou oboru nejen s bílými...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Žleby - Komponované prohlídky zámku o víkendu 19. až 21. dubna budou pojaty ve svátečním duchu Velikonoc a jejich tradic. Součástí prohlídky...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Žleby - Návštěva zámku bude v sobotu, neděli a pondělí, tedy 26. až 28. října, spojená s ochutnávkou tradičních dobrot ze zámecké kuchyně. Začátek je...Celý článek »