Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Jsou tu zas. Pravděpodobnější však je, že vlastně nikdy neodešli. Hovoří špatnou češtinou, neumí přesně formulovat, oč jim jde. Zkrátka a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Vánoční svátky nejsou jen dny radosti a štěstí. Přihodit se mohou i věci, jež si nikdo nepřeje zažít. V den, kdy slaví svůj svátek svatý...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 den
Chrudim/Sobětuchy - Více než dva kilometry silnice mezi Chrudimí a obcí Stolany spojuje modernizovaná komunikace. V uplynulých týdnech dostala...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie se i nadále a stále častěji setkávají s podomními prodejci, kteří nabízejí nové smlouvy na energii. Ne...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Výsledky šetření Policie ČR potvrdily, že společnost MND neměla nic společného s podomními prodejci, kteří v chrudimských ulicích v dubnu 2015...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Třemošnice - Město se připojilo k dalším obcím na Chrudimsku, kde začal platit zákaz podomního a pochůzkového prodeje. Zákaz přitom platí i ve všech...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Praha 7. dubna 2015 - Moravské naftové doly reagují na článek publikovaný na webu Chrudimskenoviny.cz. MND a.s. se distancuje od praktik podomních...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Pardubice - Nájezd podomních prodejců ze Středočeského kraje zažili někteří obyvatelé krajského města. Poměr jejich „úspěchu“ či neúspěchu, městská...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po poledni si strážníkům stěžovala obyvatelka z ulice Víta Nejedlého, že tam jsou dva muži v černých oblecích, kteří...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Půl hodiny po poledni nahlásil obyvatel sídliště U Stadionu, že u jeho dveří zvonil muž a nabízel mu levnou elektřinu. Přivolaná hlídka na...Celý článek »