Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Jsou tu zas. Pravděpodobnější však je, že vlastně nikdy neodešli. Hovoří špatnou češtinou, neumí přesně formulovat, oč jim jde. Zkrátka a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 29 týdnů
Chrudim – Vánoční svátky nejsou jen dny radosti a štěstí. Přihodit se mohou i věci, jež si nikdo nepřeje zažít. V den, kdy slaví svůj svátek svatý...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim/Sobětuchy - Více než dva kilometry silnice mezi Chrudimí a obcí Stolany spojuje modernizovaná komunikace. V uplynulých týdnech dostala...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie se i nadále a stále častěji setkávají s podomními prodejci, kteří nabízejí nové smlouvy na energii. Ne...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Výsledky šetření Policie ČR potvrdily, že společnost MND neměla nic společného s podomními prodejci, kteří v chrudimských ulicích v dubnu 2015...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Třemošnice - Město se připojilo k dalším obcím na Chrudimsku, kde začal platit zákaz podomního a pochůzkového prodeje. Zákaz přitom platí i ve všech...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Praha 7. dubna 2015 - Moravské naftové doly reagují na článek publikovaný na webu Chrudimskenoviny.cz. MND a.s. se distancuje od praktik podomních...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Pardubice - Nájezd podomních prodejců ze Středočeského kraje zažili někteří obyvatelé krajského města. Poměr jejich „úspěchu“ či neúspěchu, městská...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po poledni si strážníkům stěžovala obyvatelka z ulice Víta Nejedlého, že tam jsou dva muži v černých oblecích, kteří...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - Půl hodiny po poledni nahlásil obyvatel sídliště U Stadionu, že u jeho dveří zvonil muž a nabízel mu levnou elektřinu. Přivolaná hlídka na...Celý článek »